Orkiestra

Fundacja BAHTAŁE ROMA zaprasza na KONCERT MIĘDZYNARODOWEJ ORKIESTRY CYGAŃSKIEJ
w dniu 20 SIERPNIA 2017 r. w Auli UAM w Poznaniu.

Będzie to wyjątkowe wydarzenie - zobaczymy i usłyszymy na żywo Międzynarodową Orkiestrę Cygańską pod kierunkiem genialnego cymbalisty-wirtuoza Antona Conki, którą tworzą znakomici muzycy z Czech, Słowacji i Węgier.

Najlepsi romscy muzycy zagrają razem w jednej orkiestrze na instrumentach, takich jak: cymbały węgierskie, skrzypce, altówka, wiolonczela, kontrabas, klarnet. Usłyszymy klasykę Romów węgierskich, ogniste czardasze i nie tylko.

Nie zabraknie śpiewu i tańca. Atrakcją są nastrojowe pieśni i romanse Romów rosyjskich w wykonaniu LIZY - niezwykle utalentowanej, pięknej, romskiej wokalistki pochodzenia rosyjskiego. Będziemy mogli podziwiać żywiołowe tańce solowe i zespołowe w wykonaniu najlepszych tancerek w barwnych, tradycyjnych strojach, pod kierunkiem znakomitej tancerki - RADY BOGUSŁAWSKIEJ - laureatki konkursów międzynarodowych.

Koncert jest wyjątkową okazją, aby posłuchać na żywo wirtuozowskiego brzmienia prawdziwych węgierskich cymbałów z towarzyszeniem orkiestry kameralnej pod dyrekcją Antona Conki.

To wszystko będzie można usłyszeć i obejrzeć już 20 sierpnia 2017 r. o godz. 14:00
w Auli Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Bilety do nabycia w CIM Arkadia w cenie 49 zł. Dla wszystkich SENIORÓW od 60 roku życia wraz z jedną osobą towarzyszącą WSTĘP jest WOLNY na podstawie dokumentu tożsamości!

Projekt dofinansowany z budżetu Miasta Poznania.#poznanwspiera

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !

Galeria: Wykonawczyni koncertu LIZA / Rada Bogusławska z tancerkami / Conka