Sukcesy

9.12.2012

Z przyjemnością informujemy, że uczeń naszej SZKOŁY MUZYCZNEJ oraz GIMNAZJUM - Dawid Michałowski (lat 15) zakwalifikował się do projektu POZNAŃSKIEJ SCENY MŁODYCH - "Poznański Czerwiec 1956-2013", realizowanego pod patronatem Prezydenta Miasta Poznania Ryszarda Grobelnego.


Organizatorzy tego przedsięwzięcia poszukują uzdolnionej młodzieży. Wybrani w castingu uczniowie będą brali udział w warsztatach muzycznych, wokalnych, tanecznych i teatralnych. Przygotowanie do koncertu galowego, który odbędzie się w czerwcu 2013 r. trwać będzie 6 miesięcy. Jest to praca pod kierunkiem profesjonalnych artystów. Dotychczasowe doświadczenie i sukcesy POZNAŃSKIEJ SCENY MŁODYCH to spektakle " Nasz sposób na Osiecką"- 2010 r, " Uśmiechnij się Polaku"- 2011 r. oraz "Dzieci Kwiaty 2012"- 2012 r.

 

 

 

 

Osobą odpowiedzialną za projekt jest Anna Zalewska-Powalisz, tel: 796 848 555. Informacje na temat Poznańskiej Sceny Młodych można znaleźć na Youtube.

Dawidowi gratulujemy!

Były stypendysta Fundacji Bahtałe Roma, a obecnie uczeń naszego Liceum -
Delfin Zefiryn Łakatosz (lat 18) odnosi pierwsze sukcesy jako młody filmowiec.
Niedawno jego etiuda pt. "Wózek" została nagrodzona przez jury konkursu Wielkopolskie Porównania Filmowe, a już kolejne amatorskie produkcje Delfina robią furorę na You Tube.

Zachęcamy do zapoznania się z twórczością tego młodego artysty i zamieszczania komentarzy do jego filmów.

zobacz Poznań nasze miasto: Na tablecie nagrał koniec świata.

Delfin Łakatosz - You Tube